BİZ KİMİZ ?

      Anıl Mobilya Döşeme Koltuk tamiri ve Yüz Değiştirme koltuk imalatı işinde 15 yıllık tecrübe farkını yaşayın. İsteğe bağlı, model ve ölçülerde imalat Çekyat tamiri, Çekyat Makas değişimi, Koltuk tamiri ve bakım hizmetleri, Koltuk döşeme ve yüz değişimi işlemleri, Sandalye tamir onarımı cila yüz değişimi, Minder dikimi, Puf tamiri ve üretimi, Mobilya tamiri cila. Antika koltuk restorasyonu döşemesi cila, Otel, hastane, kafeterya vb. koltuk döşeme tamir onarımı imalatı Yat & tekne dekorasyonu ve döşemesi Oturma grubu koltuk takımı berjer koltuk kanepe sandalye puf ve diğer döşeme grubu mobilya imalatları. Koltuk Döşeme ve Yüz Değiştirme işinde 15 yıllık tecrübemiz ile her türlü klasik ve modern koltuklarınızı son sistemle tamir ve yüz değişimi, cila işlerini itina ile yapmaktayız.

      Ürünleriniz adresinizde görülüp hemen uygun ödeme imkanlarıyla fiyatlandırılmaktadır

 

Hakkımızda

Modern Mobilya & Döşeme

      Gelin elit koltuk döşemeye size en uygun kumaşlar ile koltuk veya köşe koltuk veya kanepenizin yüzünü değiştirelim, mobilyalarınızın tamirini beraber yapalım, evinize en uygun mobilyayı beraber seçelim birbirine uyumlu onlarca renk, desen ve tasarıma sahip mobilyalar arasından zevkinize en uygun kombinasyonu yaratın. Optiroom çözümler, Elit koltuk döşemede sizi bekliyor

      Tüm üretim, tamir ve bakım işlerinde birinci sınıf sünger ve aksesuarlar kullanılmaktadır. Kumaş seçiminde size, kumaş hakkında gerekli tüm bilgiler konusunda uzman kişi tarafından verilecektir. Kumaş kataloğumuzdan istediğiniz kumaşı seçip tamir veya üretimini yaptırabilirsiniz.

      Döşemelik kumaş, suni deri ve deri satış ve üretimiz vardır. İsteğe göre özel desen üretimi yapılmaktadır. Döşemelik kumaş çeşitlerinde; kadife, keten, şönil, pamuklu keten, kadife görünümlü şönil vb. çeşitlerimiz mevcuttur ve ayrıca özel üretim yapılabilmektedir. Firmamız Epengle, Persan, PRESTİGE, Karaca, İpek Tekstil, gibi sektörün önde gelen firmaları ile beraber çalışmaktadır.

      Her renk ve desende Armut minder, minder, yastık üretimimiz vardır. Deri, suni deri, kumaş, imperteks, özel dokuma veya baskı isteğinize göre imal edilebilmektedir. İçerisine styropor ile doldurularak terleme ve çürümesi önlenir Stokta hazır olmayan suni deri ürünlerin 2 günde hazırlanıp teslim edilir. Deri ve kumaşlarda bu süre değişebilmektedir. İstenildiği takdirde müşterinin temin ettiği kaplama malzemesi kullanılabilir.

      Tüm minder ürünlerimizin içerisinde yuvarlak tanelerden oluşan styropor kullanılmaktadır. Styropor ile doldurulan ürünlerde terleme ve çürümeden kaynaklanan yırtılmalar oluşmaz. İçerisine parça sünger, kırpıntı ve pamuk konulan ürünler terletir ve vücuttan alınan sıvı neticesinde üründe çürüme ve yırtılmalar oluşur.Teak mobilya, bahçe mobilyası, çardak, ahşap deck yaz ve kış bakımı, onarım, yerine göre özel imalat yeni yapılması konularında hizmet verilmektedir. Bakım ürünlerinde İtalyan Filachim ürünlerini kullanmakta ve tavsiye etmekteyiz.

      Koltuk, tarih boyunca var olmuş ve olacak, hayatta kullandığımız en gerekli eşyalardan biridir. İlk insanlarda koltuk ihtiyacını muhtemelen taşlardan, ağaç parçalarından oluşan, üstü hayvan derileriyle kaplanmış hacimler görmüştü. Günümüze geldiğimizde ise çok çeşitli hammaddelerden yapılan koltuk çeşitleri ile karşılaşıyoruz. Bunlar dizayn, optopedik özellikler, kaplama cinsi (kumaş, deri vb.) işlevsellik farklılıklar göstermektedirler.

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

          15 YILLIK KÖKLÜ GEÇMİŞİMİZLE VE TECRÜBEMİZLE İSTENİLEN KALİTE VE GÜZELLİKTE ÜRÜN ORTAYA KOYMAK VE HER DAİM MÜŞTERİ ÖNCELİĞİMİZLE MÜŞTERİLERİMİZİ MUTLU EDEREK DEVAMLILIK SAĞLAMAK